Rezervace

Rezervace letu je rozdělena na 2 části.

 • Přihlášku k letu (čili tato stránka FORMULÁŘ NÍŽE), kdy nám o sobě dáte vědět a umožníte nám Vás kontaktovat a posílat emaily s termínem letu.
 • A vlastní rezervaci na konkrétní den a hodinu. Tato se dělá během letové sezóny na vyzvání tandem pilota (email či PUSH NOTIFIKACE), který v závislosti na počasí nabídne termín letu v předstihu 2-3 dnů. Tento termín nastaví do rezervačního systému. Link do systému pak zpřístupní všem klientům. Platí zde pravidlo rychlejšího. Pokud se termín nehodí, čekáte na další. Pokud Vás vždycky někdo při rezervaci předběhne a nezbyde na Vás místo, brnkněte nám a my Vám podržíme další termín.

PUSH NOTIFIKACE! Nastavte si od nás upozornění o nových termínech vyhlídkových letů. Dostávejte od nás upozornění o termínech tandemových letů na mobil či obrazovku počítače. Nemusíte si tak pořád hlídat email, zdali jsme něco neposlali.  Jak na to se dozvíte zde …

POZOR! Pokud máte dárkový poukaz zakoupen u třetí strany (zážitková agentura) musíte si hlídat platnost poukazu u této společnosti. Samozřejmě to platí i v případě, že máte voucher zakoupen u nás, ale my máme možnost přimhouřit oko 🙂

Prosím vyplňte přihlášku k letu

  Nemám poukaz…jak si mohu zarezervovat let?

  • V případě, že nemáte poukaz, vyplňte formulář a do políčka “Číslo poukazu” uveďte, že budete platit na místě v den letu a typ tandemového letu. Příklad: “Platba na místě, Termický”

  Vyplňte přihlášku ihned…budete pak mít více termínů, ze kterých si v dané sezóně můžete vybírat

  • Nejlepší podmínky na tandem let jsou jaro a začátek léta
  • Neodkládejte tandemový let na poslední chvíli….ke konci léta máme termíny celkem rychle obsazeny

   

  Plánuji dovolenou. Lze si předem zarezervovat konkrétní termín?

  • V takovém případě nám toto napište do “Zprávy” a my Vám daný termín zarezervujeme.
  • Počasí může a nemusí vyjít, proto si můžete zavolat 4-5 dní předem, jaký je výhled na nejbližší dny a můžete případně zrušit či potvrdit ubytování.
  • V případě, že Vám přijde email s termínem na termín, který jste si  zde v přihlášce ve “Zprávě” již zarezervovali, tak nám prosím i přesto odpovězte a termín potvrďte.